Arama Yap

FİLTRE

Erkek
22 Yaşında

OMAR

İSTANBUL / EMİNÖNÜ | 10.10.2019 16:07:21 Tarihinde Eklendi.


İyi günler. Istanbul/Atasehirde 3+1 eşyalı eve erkek oda arkadaşı aranıyor. Ev minibüslerin ve otobüslerin son durağına 2dakika yürüme mesafesindedir. Yeditepe üniversitesine çok yakın, Bostancı metrosuna otobüsle 15dakika , uzunçayır metrobus hattına ise 20 dakika mesafededir. İçkisi ,sigarası , kötü alışkanlıkları olmayan düzgün, temiz ve kararlı olanlar benimle iletişime geçe bilir. 17-30 Yaş aralığı tercihimdir.


Erkek
37 Yaşında

ERSİN ÇAĞLAR

İSTANBUL / EMİNÖNÜ | 8.12.2018 Tarihinde Eklendi.


Açıklama: 36 yaşında, eşinden ayrılmış, kendi iş yeri olan bir ERKEĞİM Öncelikle kira vermeyecek, evi toplayacak, silip süpürecek, kendisine ait kapısı kilitlenebilen odası olacak, edepli adaplı olsun. ne ben ona yan gözle bakarım ne o bana yan gözle baksın. Çalışmayabilir de eve ne aldıysam birlikte yer içeriz. Alkol, sigara içmiyorum. Alkol ve sigara hariç evdeki yemek, içecek, elektrik, su, temizlik giderleri, internet her şey bana ait. Sadece Alkol ve sigara giderleri kendisine aittir.


Kadın
25 Yaşında

AHENK

İSTANBUL / EMİNÖNÜ | 10.5.2018 Tarihinde Eklendi.


arkadaşlar merhabaa beyoğlu peranın karşısı aynalı çeşme de bulunan evime arkadaş arıyorum evim çok tatlı salaş bir evdir kedisi olana da kapımız sonuna kadar açıktıır 2 artı 1 ve eşyalıdır c(: gayler kabulum veya kendini bilen erkek arkadaşlar da tabi konuşulur. tercihim kadından yanadır ben öğrenciyim sigara alkol girdi çıktı bunlara tabi karışılmaz bazı ilanlarda görüp şaşırdığım için yazıyorum??? kendinize ççoook iyi bakııınn


ÜYE GİRİŞİ


Henüz bir üyeliğin yoksa hemen, Üye Ol

ÜYE OL

Lütfen Size Uygun Üyelik Tipini Seçiniz.

Zaten üyeyim diyorsan, Giriş Yap