Arama Yap

FİLTRE

Kadın
22 Yaşında

MELİS

İSTANBUL / KADIKÖY | 17.10.2019 18:44:13 Tarihinde Eklendi.


Merhaba Marmara üniversitesi öğrencisiyim. Birlikte eve cikabilecegimiz arkadaşlar arıyorum.


Kadın
23 Yaşında

GÜLİSTAN TURĞA

İSTANBUL / KADIKÖY | 17.10.2019 14:01:33 Tarihinde Eklendi.


Merhaba,Kadıköy Yeldeğirmeni'nde Rıhtıma 5 dk yürüme mesafeli 3+1 evimizin balkonlu odasını kiralıyoruz. Evin konumu çok merkezidir. Oda ferah bahçeye bakmaktadır. Ben Marmara Üniversitesi'nde yüksek lisans öğrencisiyim. Arkadaşım ise çalışıyor. İkimiz de anlayışlı insanlarız eve gelen arkadaşlarınız konusunda sıkıntı çıkartacak insanlar değiliz. Çünkü odalar herkesin özel alanı. Her şey saygı çerçevesinde konuşulur, anlaşılır. Oda yeni taşındığımız için eşyasızdır gelen eşyalarıyla gelecektir. Kira + depozito istiyoruz. İletişim için özelden yazabilirsiniz. Kira 900 lira.


Kadın
31 Yaşında

ŞEYMA ARSLANER

İSTANBUL / KADIKÖY | 16.10.2019 18:50:57 Tarihinde Eklendi.


Kadıköy Erenköy’de 3+1 eve ev arkadaşı arıyorum. Kira Payı 1000 tl olup faturalar ikiye bölünecektir. Oda boştur gelecek kişi kendi odasını yapmalıdır. Evde sigara ve alkol yasak değildir. İki tane kedim var. Sevgiler, Şeyma Arslaner


Erkek
36 Yaşında

HAKAN

İSTANBUL / KADIKÖY | 15.10.2019 17:28:11 Tarihinde Eklendi.


Merhaba Beşiktaş, Nışantaşı, Kadıköy (kısaca oturulabilir bölgelerden birinde) bir eve arkadaş olmak istiyorum. Maddi yönden bir sıkıntım yok, ödemeleri zamanında, eksiksiz yaparım. Genellikle güler yüzlü ve uyumlu biriyim. Buradan göndereceğiniz mesajlara en kısa zamanda dönerim.


Kadın
30 Yaşında

SELİN ERDEN

İSTANBUL / KADIKÖY | 15.10.2019 17:01:01 Tarihinde Eklendi.


Kadıköy kuyubaşında 2+1 evime bayan ev arkadaşı arıyorum. Ortak kullanım alanı mutfak. Salon yok. Gelicek kişiyle 3 kişi olucaz. Evin her türlü eşyası mevcut gelicek kişi valizini alıp gelebilir. Ev Marmara üniye 5 dk metrobüs 10 Kadıköy merkeze 10 dk mesafe de. Yani konum itibariyle bütün toplu taşımalara yakındır. Kira 650+faturalar depozito vardır. Faturalar 3’e bölünmekte. Çalışan olması tercih sebebidir. Evcil hayvan kabul edemiyorum(maalesef alerjim var) odanın penceresi apartman boşluğuna bakmakta bu nedenle güneş ışığı almamaktadır. Gelicek kişi bunu göz önünde bulundurursa sevinirim. Fotoğraf ve detaylar İçin özelden yazmanız yeterli.


Erkek
21 Yaşında

BATUHAN GÜNAM

İSTANBUL / KADIKÖY | 15.10.2019 04:05:42 Tarihinde Eklendi.


Merhaba marmara üniversitesinde öğrenciyim beraber eve cıkabilceğim birisini arıyorum kadın-erkek farketmez uyumlu bir insanımdır sesim çıkmaz nerdeyse:D sorun cıkarmaycak insanlar yazarsa sevinirim


Kadın
27 Yaşında

SEVGİ BU

İSTANBUL / KADIKÖY | 14.10.2019 22:11:20 Tarihinde Eklendi.


İki kadın evde yaşıyoruz. İkimizde çalışan biri 25 biri 27 yaşında insanlarız. Evimizdeki 3. Ev arkadaşımız evden çıktığı için yerine yeni uyumlu maddi sorun oluşturmayacak bir kadın ev arkadaşı arıyoruz. Evde her eşya mevcut fakat gelecek kişinin odasının eşyaları yoktur. Çıkan arkadaş uygun bir fiyata eşyalarını belki satabilir onu istek olduğu takdirde soracağız. Ev bostancı gösteri merkezi arkasında minibüs yoluna 10 metroya 10 e5 hattı ulaşıma 3-4 dk dır. Bostancı iskele ise 15 dk dır. Gelen kişiden bir kira depozit istiyoruz. Kira faturalar dahil 750 tl tek ayrı olan aidat kişi başı 25 tl dir. Evde kurallarımız yok olgun insanlar olarak denk gelirsek uyum sağlıyoruz. Kural gibi olan tek şey herkes misafirimizdir gelip gidebilir süistimal etmeden fakat erkekler kalamaz. (Sağlık sorunu olmadığı sürece) Bu durumun kendisine uymayanlarla anlaşabiliceğimizi düşünmüyoruz. Gecenin bir yarısı bir erkekle karşılaşmayı uygun bulmuyoruz. Umuyoruz ki en yakın zamanda ev arkadaşımızı bulacağız. Herşeyin hayırlısı...


Kadın
33 Yaşında

MELİKE UZUNER

İSTANBUL / KADIKÖY | 13.10.2019 20:05:03 Tarihinde Eklendi.


Neat and cozy Apartment in the heart of Acıbadem Hi, I am working as an actress at a theatre company and as an English teacher at a private University Plus I have been doing yoga and learning dancing for almost 2 years. Apart from these I like partying, meeting my friends, having a night out. In short I am trying to live my life to the full extent. My flat is just in the heart of a cozy and neat district called Acıbadem, right behind the high street where you can find almost everything just as Migros, Carrefoursa, Watsons, some organic and gourmet places, patisseries, bakeries, coffee shops, Starbucks. You can find cafes, restaurants places where you can grab a beer and at your taste. 1 minute to the Kadıköy minibusses, 5 minutes to Üsküdar minibusses, 13 minute to metro and 10 minutes to the Metrobus. I feel lucky to be able to live in a place where it is easy to go to the European side easily without having to live there. Doğuş University and Marmara University Fine Arts Faculty are nearby As you can see from the photos I’ve just moved to this area and haven't completely settle in yet. There are still some boxes still waiting to be unpacked=) I am still waiting for some furniture and curtains but it is difficult to choose =). I am taking some things slowly because I want to decorate the flat well with a style. I used to have a disorganized life so with this new flat I am trying to make up my life from the beginning and open a new page. But no worries in the rooms there are almost everything that youneed. The person coming here can just move in with her suitcase. There two balconies, limitless wireless internet and hot water. I like talking and solving the problems by negotiating or discussing I am not a person who makes things harder for people but myself =) I like sharing my flat, sharing keeps the energy postive between people so I share the rent and the bills as well. I am looking forward to meeting you kisses XX


Erkek
40 Yaşında

MAHİR YILDIZ

İSTANBUL / KADIKÖY | 13.10.2019 13:59:26 Tarihinde Eklendi.


Kadıköy merkezde iş güç sahibi bir beyim maddi bir sıkıntım yok temiz bir eve kiraya ortak olabilirim


Kadın
22 Yaşında

KÜBRA ERGÜL

İSTANBUL / KADIKÖY | 13.10.2019 13:54:27 Tarihinde Eklendi.


Kadıköy’de Üsküdar’da düzgün, tertipli, tercihim onun da öğrenci olabileceği, eve çıkmış veya evine arkadaş olabileceğim kız arkadaşı arıyorum. Haftanın belirli günleri çalışıp, okuyorum. Kendi evimde çalışma ortamım olmadığından eve çıkmaya karar verdim. Verebileceğim ücret 300 350 arası + faturalar. Başak burcuyum. Haddinden fazla temiz ve düzenliyim. İlgilenen kız arkadaşları bekliyorum.


Erkek
20 Yaşında

MAHMUT ÖZEL

İSTANBUL / KADIKÖY | 13.10.2019 00:50:49 Tarihinde Eklendi.


20 yaşında öğrenciyim. Kalacak yer arıyorum. Akıllı temiz ve saygılı kişiler ulaşırsa sevinirim.


Kadın
24 Yaşında

MİNE GÜNER

İSTANBUL / KADIKÖY | 11.10.2019 18:01:42 Tarihinde Eklendi.


Merhaba, Marmara Üniversitesinde okuyorum. Kadıköy ya da Maltepe'de ev arkadaşı arayan varsa ulaşabilir. Eşyalı olması tercihim evin. Uyumlu bir insanım, odamdan pek çıkmam, ortak alanları temiz tutarım.


Erkek
28 Yaşında

MÜMTAZ MERT TEKDEMİR

İSTANBUL / KADIKÖY | 10.10.2019 21:52:02 Tarihinde Eklendi.


28 yaşında özel sektör calisaniyim.Genelde evde durmuyorum iş sebebi ile.Gelecek arkadaşların kendi evleri gibi kullanabileceği güzel bir ev.Hersey ortak kullanıma aciktir.Evin tek kuralı gece geç saatlerde ses yapilmamasidir.Kirada olan oda da sadece baza ve yatak bulunmaktadir.Faturalar dahil 1000 TL , depozito istemiyorum.


Erkek
24 Yaşında

SAMED SAYGIN

İSTANBUL / KADIKÖY | 10.10.2019 03:19:08 Tarihinde Eklendi.


Merhabalar Bağdat Caddesi'nde pizza bar'da yardımcı aşçılık yapmaktayım. Beraber kalabileceğim anlayışlı bir ev arkadaşı arıyorum. Gerekirse beraber eve çıkabileceğim birisi. Uyumlu bir insanımdır. Eğer oturup konuşmak isterseniz pazartesi günleri izin günüm arayıp ulaşabilirsiniz. Gün içerisinde 8 ve 1 - 22 ve 2 arası ararsanız ulaşabilirsiniz. Kişisel ilişkilerinize saygı duyarım fakat durum rahatsız edecek boyutlara ulaşırsa bunu dile getiririm. Temizlik konusunda kendim temiz bir insanım odamı sürekli temiz bulabilirsiniz ortak alanımız için ise siz yaparsanız ben de yaparım. Birlikte anlaşabileceğim düzgün arkadaşlar yazarsa sevinirim. Hepinize iyi günler :)


Kadın
29 Yaşında

DEMET DEMET

İSTANBUL / KADIKÖY | 8.10.2019 08:09:56 Tarihinde Eklendi.


Merhaba, ben çalışıyorum. Ödemelerde sıkıntı yaşanmaz. Öğretmenim ve yüksek lisans yapıyorum. Bh süreçte Kadıköye yakın olmam gerekiyor. Temiz düzenli biriyimdir. Evcil hayvan benim için engel değildir.


Erkek
22 Yaşında

ESAT ABA

İSTANBUL / KADIKÖY | 8.10.2019 06:25:27 Tarihinde Eklendi.


22 yaşındayım. Bu yaz Ankara'dan yatay geçiş yaptım, şu an Marmara Üniversitesinde okuyorum ve kalacak yer bakınıyorum


Erkek
24 Yaşında

FABİAN PORTİLLO PALMA

İSTANBUL / KADIKÖY | 7.10.2019 23:38:59 Tarihinde Eklendi.


Hi everyone! I am Fabian, from Spain. I have just moved to Istanbul. I work as a private language instructor and I am looking for a flatmate who is friendly, openminded, responsible, respectful and ''clean'' in the flat. If you are interested please dm me for home pics or details. Regards, Fabian


Kadın
28 Yaşında

BELGİN YAVUZ

İSTANBUL / KADIKÖY | 7.10.2019 18:35:13 Tarihinde Eklendi.


Kadikoy merkeze yakin esyali kiralik oda ariyorum.6gun moda da bi cafede calisiyorum.İs yerine yakin olmasi tercihtir.Uyumlu ve temizlige dikkat eden biriyim.Isınma,sıcak su ve internet önemli.Biraz aciliyeti var.


Erkek
35 Yaşında

HAKAN KALKAN

İSTANBUL / KADIKÖY | 7.10.2019 15:51:13 Tarihinde Eklendi.


Dogru okuyalim lutfen Merhaba! Kadikoy moda civarindaki 2+1 evime ev arkadasi ariyorum ev full esyali gelecek kisinin odasinda da 1.5 kisilik baza yatak ve gardrop bulunmakta, ayrica evde kedi var . Ev cadde ustu 2. Kat ve merkezi sistem . İlgilenen olursa detay verebilirim ..( önceki ev arkadasim kadindi ve sevgilisiyle eve cikma kararindan sonra evi ayirdik . tercihim gene mumkunse Kadindan yana , cinsiyetci degilim ama gecmis deneyimlerim karsi cins olunca daha saygili bi ortamda yasanildigini gosterdi bana ) .


Kadın
21 Yaşında

GİZEM BİLGİN

İSTANBUL / KADIKÖY | 7.10.2019 09:45:46 Tarihinde Eklendi.


Merhaba, bir üniversitede öğretim görevlisiyim. Kadıköy taraflarında ev arkadaşı arıyorum. Gayet uyumlu, anlayışlı ve hoşgörülü bir insanımdır. Ev arkadaşımdan da aynısını görürsem sevinirim. Mesajlarınızı bekliyorum :)


Kadın
30 Yaşında

FATMA

İSTANBUL / KADIKÖY | 7.10.2019 09:41:55 Tarihinde Eklendi.


2+1 EVİME BAYAN EV ARKADAŞI ARIYORUM 1.000 tl 2+1 EVİME BAYAN EV ARKADAŞI ARIYORUM 1.000 tl + aidat +faturalar (faturalar 2ye bölünecektir). 1000 tl depozitosu vardır. Şimdi birlikte yaşadığım arkadaşım Amerika 'ya dil okulu için gideceğinden onun odasını kiraya vereceğim. Oda 15 Ekimde boşalacaktır, oda eşyalı-dır, 3.katta güneş alan bir dairedir. Daire Full eşyalıdır. Salon, mutfak, banyo, antre ortak kullanım alanıdır. Evde sigara kullanılmaması tercihimdir. Evcil hayvan severim fakat evde olmaması taraftarıyım. 30 yaşındayım, restoran sektöründe çalışmaktayım. Hem arkadaş hem de evimi paylaşabilecek birini arıyorum. Ev Marmaray'a 12 dk yürüme mesafesi olup Marmaray'dan Kadiköy'e 10 dakika; Minibüs caddesinden Kadıköy'e 20dk. Evden minibüs caddesine 3 dakika yürüme mesafesi , evden bostancı metrosuna 10 dakika yürüme mesafesi vardır. Yaş sınırı 27 ile 40 arasındadır. İlgilenenler ilana mesaj olarak dönüş yapabilirler. Teşekkürler...


Erkek
25 Yaşında

FERHAT BAYRAK

İSTANBUL / KADIKÖY | 7.10.2019 00:06:17 Tarihinde Eklendi.


Kadıköy beraber eşyalı eve çıkmak isteyenler yazsın acil lütfen


Erkek
30 Yaşında

MEHMET GÜLBAZFİDAN

İSTANBUL / KADIKÖY | 6.10.2019 05:53:40 Tarihinde Eklendi.


Esyali evimize arkadaş arıyorum Ev detayları 3+1 olup kaloriferlidir ful donanimlı esyali dır 1 kisi kaliyor suanda evde..çamaşır makinesi,buzdolabı,mikrodalgafirin,normal fırın, ocak,doğal gaz, sıcak su, WiFi-internet , su ısıtıcılar , fitre kahve makinesi, mevcuttur banyo küvet ve sıcak su vardır. Kalinacak odada yatak pc masası ,kitaplık ,elbise dolabı, halı mevcuttur.. salon kısmında büyük boy tv internet bağlantılı -koltuklar hali masa ve balkon mevcuttur.. ev donanimlı ve temizdir Konum olarak kadıköy akasya avm nin orası uzuncayir metrobus durağına 5 dk yürüme Ünalan metroya 5 dk yürüme kadıköy boğaya 15 dk yürüme eve yakın çarşı ihtiyaç giderecek herşey mevcuttur. ev aile evidir normalde 3 kişiyiz eşim ben ve ev arkadaşımız. evde sadece 1 kişi yasayan var şuanda 30 yaşında erkek mesleği santci menajeri çalışma şekli çoğu zaman şehir dışında. eşim ve ben iş dolayısı ile uzun bir süre bursada kalacağımız için evde sadece 1 kişi yaşayan ev arkadaşımız var o yüzden eve 2 nci kişi uygun gördük ev 3+1 tek yatak odasına eşyalarınızı koyup kitledik diğer oda ev arkadaşımizin 3 ncu odada gelecek arkadaşın dır odada herşey mevcut tabu birde ortak alan 2 balkon ve bir solan var herşey mevcuttur. Lütfen evı tutacak kişi sadece kendi halinde temiz titiz mütevazi sigara kullanmayan kullanıyorsa dışarıda çok eve arkadaş getirmeyen olursa memnun olurum apartman aile aptmanidir bizlerce işinde olan insanlarız ben eşim ve ev arkadaşımız 30 yaşları olup benim mesleğim tiyatro oyuncuyum eşim müzik öğretmeni ev arkadaşımız sanatçı menajeri ... Evimizde ev içinde kendi halinde halinde olan genelde huzura dayalı yaşamayı seven kadın yada erkek - gay yada lezbiyenler öğrenci yada meslek sahini fark etmez bilinçli ev arkadaşı tercih ediyoruz ev arkadasi degil kardes olsun isterim evlenmeme ragmen halen ev arkadasimiz bizimle sevgiler .. detayları ve fotoğrafları WhatsApp tan atabilirim anlasabildigimiz arkadaşa.. Kıra bedeli 800 TL dır- şu, doğalgaz, elektrik ortaktır WiFi internet kullanmak isterse faturaya ortak olur.. 10 TL de aidat vardır aylık apartmanın. hayırlı olsun


Erkek
22 Yaşında

EMRE BÜNGÜL

İSTANBUL / KADIKÖY | 5.10.2019 16:54:36 Tarihinde Eklendi.


Hello we 3 family mom dad and son. We want family home stranger schoolgirl. We have some rules.


Erkek
26 Yaşında

KAAN YILMAZ

İSTANBUL / KADIKÖY | 4.10.2019 13:26:58 Tarihinde Eklendi.


İletisim Fakultesi mezunuyum ve ozel sektorde çalışıyorum. İs sebebiyle kadıköy ve çevresinde uzun vadede kalabileceğim ev ve ev arkadaşı arıyorum. Ev arkadaşlığının sadece maddiyat üzerine kurulu arkadaşlıklar olmasi yerine muhabbet edip gerçekten arkadaş olabilecegim düzenli, temiz ve uyumlu kişilerle olmasını tercih ederim. Kıra için ayirabileceğim bütçe 850 tl ve ayrıca fatura giderleri. Önümüzdeki 1 hafta içerisinde anlasacagim yere taşınabilirim. Mesaj üzerinden iletişim kurabilirsiniz.


ÜYE GİRİŞİ


Henüz bir üyeliğin yoksa hemen, Üye Ol

ÜYE OL

Lütfen Size Uygun Üyelik Tipini Seçiniz.

Zaten üyeyim diyorsan, Giriş Yap