Arama Yap

FİLTRE

Erkek
19 Yaşında

ANDREY BUYUKLİ

İSTANBUL / ŞİŞLİ | 18.1.2022 17:51:36 Tarihinde Eklendi.


Beşiktaş cıvarına yakın ve ulaşım sorunu olmayan bir ev arıyorum. Anlayışlı saygılı bir kişiliğe sahibim. 1000-1500 cıvarı bir ev arıyorum. Hoşgörülü ve düzenli birisiyim. Mesajınızı bekliyorum, çok teşekkür ediyorum şimdiden.


Erkek
30 Yaşında

MERT K.

İSTANBUL / ŞİŞLİ | 17.1.2022 14:55:17 Tarihinde Eklendi.


Merhaba arkadaşlar, avukatım. Şişli Halide Edip Adıvar Mahallesinde bulunan evime, ev arkadaşı arıyorum. Ev Nazım Hikmet Kültür Merkezinin arka tarafında olup, Çağlayan Adliyesine, 6-7 dk, Prof. Cemil Taşçıoğlu Hastanesine (Eski Ok Meydanı Hastanesine) 5 dk, Mecidiyeköy meydan ve Cevahire 15 dk, Osmanbeye vs. yürüme mesafesindedir. Toplu taşıma araçları bakımından; ev, Çağlayan metrobüse 5 dk'lık mesafede olup evin üst caddesinden otobüs ve dolmuş hatları geçmektedir. Ayrıca ev birçok iş merkezine ve özel hastahaneye yakın, merkezi konumdadır. Evde tüm eşyalar mevcut olup, gelen kişi çantasını alıp gelebilecektir. Evde koşu bandı, bisiklet gibi spor aletleri de bulunmaktadır. Ev arkadaşımın kadın erkek olması farketmez ancak; nitelikli, eğitimli veya kendisini geliştirmiş, dürüst ve iyi  niyetli kişiler tercihimdir. İlgilenen arkadaşların tanıtıcı bir mesajla birlikte iletişim bilgilerini-telefon numarasını- bırakması hâlinde uygun olanlara ilk fırsatta döneceğim. İyi günler.    


Erkek
39 Yaşında

EGE ÖZEN

İSTANBUL / ŞİŞLİ | 17.1.2022 08:57:07 Tarihinde Eklendi.


Şişli Fulya'ya yakın temiz güvenilir birinin yanında ev arkadaşı olmak istiyorum Kamu personeliyim


Erkek
35 Yaşında

SAHİNALDEMİR

İSTANBUL / ŞİŞLİ | 16.1.2022 17:51:39 Tarihinde Eklendi.


Merhaba arkadaşlar ev merkezi konumda olup Cevahir Avm ye 2 dk yürüme mesafesindedir. Metro,Metrobüs,Otobüs duraklarına yakındır.Gelecek olan arkadaş valizini alıp gelebilir.Evde her şey mevcuttur.Gelecek olan kisiden beklentim, saygılı ve titiz olmasıdır.


Kadın
38 Yaşında

BERA BİLEN

İSTANBUL / ŞİŞLİ | 16.1.2022 10:14:16 Tarihinde Eklendi.


BAYANA KİRALIK PAYLAŞIMLI DAİRE EV ARKADAŞI EŞYALI MERKEZİ YERDE ULAŞIM ARAÇLARINA YAKIN MESAFEDE.


Erkek
24 Yaşında

SEDAT ABAK

İSTANBUL / ŞİŞLİ | 13.1.2022 02:50:32 Tarihinde Eklendi.


Merhaba çalışmak için İstanbula gelmek istiyorum oda arkadaşı arayan mesaj atabilir


Erkek
32 Yaşında

GÜRKAN GUNAY

İSTANBUL / ŞİŞLİ | 11.1.2022 14:44:34 Tarihinde Eklendi.


Merhaba şişli fulyada 19 Mayıs caddesi üzerinde 1+1 küçük bir evde yaşıyorum. Kirası 1400 TL kişi başı 700 TL düşer. 2.kat anacadde üzeri. Yanıma bir arkadaş arıyorum. Ancak bu ev küçük olduğu için sorun olabilir. Ama yinede gelen arkadaş beğenirse devam edilebilir. Yada yanımda bir arkadaşla yine fulya şişli civarı daha büyük bir eve çıkabiliriz. Düşünen arkadaşlar msj olarak numara bırakırlarsa ulaşırım. Kendim fulyada sağlık personeliyim. Genelde işte olurum. Bir hafta sonu evde olurum diğer hafta sonu evde olmam uyum sağlarım yanımdaki kişiye . Düşünen arkadaşlar numara birakabilirler . Teşekkürler.


Erkek
19 Yaşında

O. MERT ORHAN

İSTANBUL / ŞİŞLİ | 10.1.2022 18:20:30 Tarihinde Eklendi.


Merhabalar, günümün çoğunu üniversitede geçirmekteyim. Ev içinde gürültü çıkarmayan, temiz birisiyim. Ulaşımı çok zor olmayan bir ev arıyorum. Açık görüşlü, saygılı ve görgü kurallarını bilen ev arkadaşı tercihimdir.


Kadın
24 Yaşında

EMİNE K.

İSTANBUL / ŞİŞLİ | 7.1.2022 16:03:09 Tarihinde Eklendi.


Merhaba, bir evin odasını kiralamak istiyorum (merkezi semtlerden herhangi biri olabilir, ulaşım kolaylığı olduğu sürece anadolu/ avrupa fark etmiyor). Öğrencilere de çalışanlara da uyum sağlayabilirim. 24 yaşındayım, psikoloğum ve aynı zamanda yüksek lisans öğrencisiyim. İçinde karşılıklı sevgi-saygı barındıran ve işbirlikçi bir ilişki inşa edebileceğim, huzurlu bir ortamın parçası olabileceğim ve anlayış göstermeye ve almaya gayret edebileceğim ev arkadaşı/arkadaşları arıyorum. Kendimi kısaca eğlenmeye ve arkadaşlığa açık, uyumlu ve hoşgörülü biri olarak tanımlayabilirim. Karşılıklı sınırlara saygı duyulduğu sürece çok bir beklentim/isteğim yok. Sadece kadın bireyler yazarsa mutlu olurum. Arayışınıza uygunsa kalan detayları konuşmak üzere mesajınızı bekliyorum.


Erkek
23 Yaşında

FURKAN EMRE ALGAN

İSTANBUL / ŞİŞLİ | 6.1.2022 20:41:09 Tarihinde Eklendi.


Tek vesait oldugu sürece nerede oldugunun önemi yoktur Arkadaşlar merhaba mesleğim güvenlik iş yerim şişli gayrettepe de tek vesaitlik ulaşım olucak olan yakın semtler de kiralık oda arıyorum ev de olur eşyalı bütcem 500 ve 1000 arası eve göre fiyat arta bilir güvenilir bi insanım mesleğim icabı kalıcı bi yer düşünüyorum lütfen ciddi ev arkadaşı arayan arkadaşlar özelden ulaşssın hayvanları severim her insana ayak uydururum görüşlere ve inançlara saygım sonsuzdur


Erkek
24 Yaşında

SALİH TEKİN

İSTANBUL / ŞİŞLİ | 6.1.2022 19:38:05 Tarihinde Eklendi.


Merhaba Şişli veya Kadıköy civarında yanına ev arkadaşı arayan arkadaşlar ulaşırsa çok sevinirim. Düzenli bir gelirim var, ingilizce ve Fransızca dillerinde tercümanlık yapıyorum aynı zamanda okuyorum. Yabancı dil öğrenmesinde ev arkadaşıma yardımcı olabilirim. Temiz, düzenli ve tertipli biriyim. Ayrıca kafa dengi biriyim. İletişime geçerseniz sevinirim. Au revoir..


Erkek
20 Yaşında

DOĞUHAN BAŞPINAR

İSTANBUL / ŞİŞLİ | 5.1.2022 16:14:29 Tarihinde Eklendi.


merhaba ben doğuhan. 20 yaşındayım. istanbul üniversitesi televizyon sinema öğrencisiyim. şişli kağıthane bölgesinde ev arıyorum temizimdir. çok fazla felen gidenim olmaz. gün içinde okuldu spordu işimdi derken akşam gelirim genellikle. kafa birisiyimdir. oturur konuşur yeri geldiğinde yürüyüşe çıkar kafa dağıtırız. benim için önemli olan temiz güvenilir birisiyle yaşamak. 1000 tl bütcem var instagramım dogu_bas


Erkek
29 Yaşında

SORAY YALÇIN

İSTANBUL / ŞİŞLİ | 2.1.2022 23:49:00 Tarihinde Eklendi.


Merhabalar ben Soray, 29 yalındayım. Sanat ile uğraşmaktayım. Mevcut evimden iş dolayısı ile çıkacağımdan Şişli, Fatih, Beşiktaş, Beyoğlu gibi lokasyonlarda ev arkadaşı arayan birinin yanına çıkmak istiyorum. Temizliğe ve titizliğe önem veren biriyim sigara kullanmaktayım, ev arkadaşı arayanlar mesaj atarsanız çok sevinirim @sorayyalcinn instagram adresim


Kadın
30 Yaşında

RUKEN

İSTANBUL / ŞİŞLİ | 2.1.2022 21:37:16 Tarihinde Eklendi.


Merhabalar 30 yaşındayım Nişantaşı'nda çalışıyorum. Düzgün aile gibi olacağım bir eve arkadaş olmak istiyorum. düzenli anlayışlı biriyim Yavru kedimle beraber ev arıyoruz


Kadın
32 Yaşında

FATMA SEL

İSTANBUL / ŞİŞLİ | 1.1.2022 17:00:00 Tarihinde Eklendi.


32 yaşındayım.Özel sektörde çalışıyorum.Benimle evini paylaşacak, herşeyiyle evine ortak olacağım bayan arkadaş arıyorum.Pandemi nedeniyle evden çalışıyorum.Sessiz işinde gücünde bir insanım.Sigara kullanmıyorum.Ev içerisinde kullanımını da hoş karşılamıyorum.Alkol bazı zamanlar kullanırim.Benimle evini paylaşacak insanın beni rahatsız etmediği sürece özel hayatıyla ilgilenmem.İyi bir arkadaş olabilmek isterim.


Erkek
20 Yaşında

FATİH KARA

İSTANBUL / ŞİŞLİ | 31.12.2021 15:45:42 Tarihinde Eklendi.


Merhabalar, 20 yaşındayım hem öğrenciyim hem çalışıyorum, bütçeden yana sorun yok. Ullaşımı kolay olsun yeter.


Kadın
24 Yaşında

EMİNE K.

İSTANBUL / ŞİŞLİ | 30.12.2021 21:30:20 Tarihinde Eklendi.


Merhaba, bir evin odasını kiralamak istiyorum (merkezi semtlerden herhangi biri olabilir, ulaşım kolaylığı olduğu sürece anadolu/ avrupa fark etmiyor). Öğrencilere de çalışanlara da uyum sağlayabilirim. 24 yaşındayım, psikoloğum ve aynı zamanda yüksek lisans öğrencisiyim. İçinde karşılıklı sevgi-saygı barındıran ve işbirlikçi bir ilişki inşa edebileceğim, huzurlu bir ortamın parçası olabileceğim ve anlayış göstermeye ve almaya gayret edebileceğim ev arkadaşı/arkadaşları arıyorum. Kendimi kısaca eğlenmeye ve arkadaşlığa açık, uyumlu ve hoşgörülü biri olarak tanımlayabilirim. Karşılıklı sınırlara saygı duyulduğu sürece çok bir beklentim/isteğim yok. Sadece kadın bireyler yazarsa mutlu olurum. Arayışınıza uygunsa kalan detayları konuşmak üzere mesajınızı bekliyorum.


Kadın
18 Yaşında

ZEYNEP ULAŞ

İSTANBUL / ŞİŞLİ | 30.12.2021 00:25:35 Tarihinde Eklendi.


İstanbul Üniversitesi Hukuk 1. sınıf öğrencisiyim temizliğe ve düzene çok önem veririm dağınıklığı sevmem ev arkadaşıma hoşgörülü saygılı olurum aynı şeyi beklerim çok sık olmamakla birlikte arkadaşımın eve gelmesini isterim aynı şekilde karşı taraf da istediği kişileri getirir çok absürt durumlar yaşanmadığı sürece veee asla geçinmez yapım yoktur ev arkadaşı dediğin yanında yoldaş yardımına koşan biri olmalıdır bence aynı evi paylaşıyoruz sonuçta huzur ve güven ortamı yaratmalıyız :)


Erkek
20 Yaşında

EGE EREN GEGA

İSTANBUL / ŞİŞLİ | 27.12.2021 00:29:30 Tarihinde Eklendi.


İTÜ'de okuyorum. kişisel alana saygılı, düzenli birisiyim.1700 bütçem var. Tercihen öğrenci olan ev arkadaşı arıyorum.


Erkek
24 Yaşında

EMİR M

İSTANBUL / ŞİŞLİ | 25.12.2021 23:05:43 Tarihinde Eklendi.


Merhaba, özel sektörde grafiker olarak çalışıyorum. Nişantaşı'na ulaşımı kolay ev arıyorum. Temiz, düzenli, işinde gücünde biriyim. Kadınlarla ve erkeklerle ev arkadaşlığı tecrübem var. Kedilerle aram çok iyidir :) (Erkeğim)


Erkek
34 Yaşında

HASAN DAĞDEVİREN

İSTANBUL / ŞİŞLİ | 24.12.2021 22:52:29 Tarihinde Eklendi.


Merhabalar Mesleğim Sahne Sanatları , pandemi döneminden sonra işlerin yeniden açılmasıyla İstanbul'da olmam gerekiyor. Özellikle Metro ve Marmaray'a ulaşım kolay olması yeterlidir. İLÇE çok önemli değil. Sessiz sakin biriyim ve ortak kullanım alanlarında çok dikkatliyim. İstanbul'da pek arkadaşım olmadığı için misafir gelme durumu yoktur. Asla rahatsız olmazsınız hatta Ev Arkadaşı arayan bir bayan olursa gerekli olan resmi evrakları sunabilirim. Kimlik no, Adli sicil.. Bu zamanda maalesef güven önemli olduğundan güveninizi rahatsız edecek en ufak bir davranış olmayacaktır. Ev işleri konusunda son derece yardımcı olurum ayrıca mutfakla da aram iyidir. Şu zor zamanlarda acil olarak bir eve geçmem gerekiyor bu sebeple de geri dönüş olursa çok sevinirim. Düzenli , saygılı biriyim. Aynı çatı altında arkadaş, yoldaş olabilmek çok önemli.


Kadın
25 Yaşında

ŞEYMA YILMAZ

İSTANBUL / ŞİŞLİ | 24.12.2021 20:10:23 Tarihinde Eklendi.


Merhabalar ben Şeyma bir firmada çalışıyorum Şişli,Mecidiyeköy,Beşiktaş,Nişantaşı’da yanına yerleşebileceğim ev arıyorum. Samimi sıcak kanlı biriyim enerjimiz uyarsa güzel arkadaşlıklar kurabiliriz :) Yanına ev arkadaşı arayan kadın arkadaşlar varsa geri dönüş yapmanızı rica ederim :)


Erkek
34 Yaşında

CAN GÜLSUR

İSTANBUL / ŞİŞLİ | 23.12.2021 20:13:34 Tarihinde Eklendi.


Merhaba şişli Gülbağ da erkek kuaförlüğü yapıyorum şuan idareten bi arkadaşla kalıyorum evini aylık ücret karşılığında benimle paylaşacak güvenilir birisini arıyorum bay bayan farketmez kendi halimde işinde gücünde birisiyim uzun süreli kalabileceğim şişli civarında bı ev arıyorum zararsız biriyim sigara içiyorum alkol kullanmıyorum burda gurbetteyim uzun süreli kalabileceğim öğrenci olabilir özel sektör çalışanı olabilir farketmez verebilecegim aylık tutar 750 1000 TL arasındadir.


Erkek
23 Yaşında

BURAK GÜÇLÜ

İSTANBUL / ŞİŞLİ | 22.12.2021 21:24:31 Tarihinde Eklendi.


22 yaşındayım özel bir kurumda yazılım eğitimi alıyorum. Bazen partime işlere ve gönüllü olduğum dernek faaliyetlerine gidiyorum. Çalışabileceğim ve barınabileceğim bir yere ihtiyacım var. Maalesef kadın değilim genelde kadın erkek fark etmezsizin bütün ilanlarda kadın ev arkadaşı arıyorsunuz ama daha önce de birlikte kaldığım kadın ve erkek ev arkadaşlarım oldu. Saygılıyım sınırları ihlal etmem (bi bayanla kalsam da bi erkekle kalsam da bu durum değişmez) nasıl davranmam gerektiğini biliyorum (sapık, seri katil, hırsız, torbacı değilim), düzenliyim, ödemelerimi gününde yaparım, temizlik ve yemek yapabilirim. Genellikle odamda takılırım. Sıkıcı değilimdir kaliteli muhabbet edebilirim. İsteyene sabıka kaydı atabilirim seri katil olmadığımı ispatlamak için. Kültürlü falan bile sayılabilirim kitap falan okuyorum,resim falan çiziyorum arada(Tipim şeklim şemalim de fena sayılmaz). Uygun lokasyonda kalıcak yere ihtiyacım var. (kadıköy-şişli-beşiktaş-sarıyer-kağıthane olabilir)


Kadın
20 Yaşında

ALEYNA AKCA

İSTANBUL / ŞİŞLİ | 22.12.2021 00:16:04 Tarihinde Eklendi.


Şişli/ Mecidiyeköyde ki 2+1 evime bayan ev arkadaşı arıyorum kişi başı kira 1100 tl kiraladığım odam çift kişilik olan hayvan beslemiyorum gelecek olan kişinin kişisel alanına saygı duyuyorum üniversite öğrencisiyim gelecek kişininde okuyor olmasını istiyorum. Gelecek kişi sigara alkol kullanımı abartmadan olduğu sürece sıkıntı yok eve arkadaş getirebilir erkek olarakta sevgilisi veya sadece guvendiği bir kaç kişi olduğu sürece sıkıntı yok


ÜYE GİRİŞİ


Henüz bir üyeliğin yoksa hemen, Üye Ol

ÜYE OL

Lütfen Size Uygun Üyelik Tipini Seçiniz.

Zaten üyeyim diyorsan, Giriş Yap