Arama Yap

FİLTRE

Erkek
30 Yaşında

İBRAHİM ÇETİN

İZMİR / MENEMEN | 7.12.2019 22:59:44 Tarihinde Eklendi.


Merhaba ulukentte yalnız yaşıyorum evim 3+1 oldukça geniş ve rezidans bir daire çalışıyorum 30 yaşındayım ev arkadaşı arıyorum sadece bayan tercihim 2 tane bayan arkadaşa ihtiyaç var düzenli,tertipli ve titiz kişiler lütfen ilgili arkadaşlar detaylı bilgi için numaramdan ulaşabilirsiniz..


Kadın
29 Yaşında

NİLÜFER YAŞAR

İZMİR / MENEMEN | 25.9.2019 16:22:41 Tarihinde Eklendi.


Emin birinci kar 3+1 izbana dolmuş duragina ve otobüs durağına 5 6 dakika mesafede şartları yüz yüze konuşulacak olup mesajla numaranızı atarsanız arayıp konuşabiliriz


Erkek
34 Yaşında

SERGEN YILMAZER

İZMİR / MENEMEN | 30.8.2019 21:18:36 Tarihinde Eklendi.


Seyrek İzmir'de, havuzu sitede 1+1 eşyalı eve ev arkadaşı arıyorum. İzmirdeki işlerimi halletmeye geldiğimde kalmak için kullanıyorum. Bazen bir kaç ay gelmediğim oluyor. Geldiğimde 1 hafta kadar kalıyorum. Makine imalatçısıyım. İzmirde ortaklığım var. Yurt dışı çalışıyorum. Sipariş olduğu zaman gelip işi idare ediyorum. Olmadığı zamanlar İstanbul'daki işlerimle ilgileniyorum. Ev boş duruyor. Hem bu boşluğu değerlendirmek adına hem de evin çekip çevrilmesi için hem de geldiğimde tek başıma canım sıkıldığından eve arkadaş arıyorum. Erkeklerle uğraşamam, ne yapacağı belli olmaz. Bayan tercih ediyorum. Evde her tür eşya mevcut, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, mikrodalga, süpürge, tv falan var. Yatak odası salondan ayrı. Yatak odasında şuan birleşik halde iki baza+yatak var. İstenildiği taktirde ayrılıp iki ayrı yatak olabiliyor. Elbise dolabı da mevcut. Oturma odasında açılır yatak olan bazalı köşe koltuk var. Yemek masası, tabak çanak temiz az kullanılmış halde mevcut. Viledasından su ısıtıcısına kadar full ev. Bavulunu alıp gelecek arkadaş. Portatif klima mevvut. Site kapalı güvenlikli. Site içinde 3 4 havuz var, ev direk havuza bakıyor. Aylık 850 kira + 100 aidat veriyorum. Eve gelecek arkadaştan aylık 400 tl kira + 50 tl aidat + faturaların yarısını talep ediyorum. Benim üç beş parça elbisem var, elbise dolabının bir köşesinde dursa yeter. Yatak odasını ben kullanmam, gelen arkadaş kullanır, ben dediğim gibi nadiren geliyorum zaten. Gelince salonda yatabilirim. Gelecek arkadaşa salça olmam, karışmam, asılmam. Öyle salak saçma gereksiz muhabbetlere girmem. Ama iki kelam edebilecek, aklı başında, siyasi görüşü izmire uygun, konuşkan, muhabbet edebileceğim, oturup çay kahve isterse iki üç kadeh içebileceğim modern bir arkadaş olmasını tercih ederim tabiki.


ÜYE GİRİŞİ


Henüz bir üyeliğin yoksa hemen, Üye Ol

ÜYE OL

Lütfen Size Uygun Üyelik Tipini Seçiniz.

Zaten üyeyim diyorsan, Giriş Yap