Arama Yap

FİLTRE

Kadın
20 Yaşında

ELİFE NUR GÜN

İZMİR / URLA | 20.9.2021 10:09:11 Tarihinde Eklendi.


Ev balıklıova mahallesinde. Depozito istemiyorum Aylık 600 kira Elektrik su ortak Kendine ait odası olucak ortak alan mutfak ve salon


Erkek
48 Yaşında

MEHMET

İZMİR / URLA | 16.9.2021 23:02:08 Tarihinde Eklendi.


Paylaşımlı bir eve sahip ya da yeni bir eve çıkmayı düşünen arkadaş arayışım devam ediyor, önceliğim Urla, Çeşme, Seferihisar. İşim düzenli olarak telifli görseller üretmek…iş dışındaysa spor, motor sürüşü gibi konularla ilgiliyim. Din, ırk, cinsiyet gibi takıntılara uzak, farklı düşünceleri anlayabilen (fanatik olunmadıkça) bir yapıya sahibim. Geçmişte çoğu erkek olmak üzere ev paylaşımlarım oldu, şükür bir iki arıza dışında temiz çıktılar. Ortak yaşamdaki beklentilerim, amacı düzgün yaşamak olan herkesinki gibi güven, temizlik, sağlıklı iletişim. Dozundaki alkol ve sigaraya söyleyeceğim bir şey yok lakin hayatında herhangi bir sakıncalı durumu ya da alışkanlığı olana toleransım yok. Şahit olduğum bazı durumlardan dolayı kişilerden kimlik bilgisi sabıka kaydı vs. alıyorum, herkese öneririm. Ayıracağım bütçe yakın dönem için düşük biraz ama düzenli gelir olduğu için ödeme sorunu olmaz. İlgilenenler iletişim kurarlarsa dönüşüm olacaktır.


Erkek
23 Yaşında

FURKAN EMRE ALGAN

İZMİR / URLA | 23.8.2021 17:37:10 Tarihinde Eklendi.


merhaba ben furkan 23 yaşındayım bursadan izmire taşınmayı düşünüyorum ve gelmeden önce kalıcağım yeri ayarlamak istiyorum din ve ırk takıntım yoktur insan olsun yeter cinsiyet tercihi saygı duyan biriyim kedi köpek sigara alkol vb. şeyleri kafaya takmam işime gider gelirim mantığında biriyim bütçem kısıtlı ( semt seçtim ama zorunlu oldugundan semtin neresi oldugunun da bi önemi yok )


Erkek
48 Yaşında

MEHMET

İZMİR / URLA | 11.8.2021 02:53:37 Tarihinde Eklendi.


Lütfen öncelikle açıklamanın anlaşılır olduğundan emin olun! Aradığım tercihen Urla, Çeşme, Seferihisar bölgelerinde evi olan ya da yeni bir eve çıkmayı düşünen arkadaşlar. Evde fazla dağınık olunmaması tercih sebebi olup anlaşılabilir olmak ve temizlik daha önemli. Dozu kaçmazsa alkol ve sigaraya söyleyeceğim bir şey yok lakin bunun dışında kötü alışkanlıkları olanlar bu ilanla hiç ilgilenmesinler. Şahit olduğum bazı sıkıntılı durumlardan dolayı kişilerden kimlik bilgisi sabıka kaydı vs. istiyorum, herkese de öneriyorum. Kendimi kısaca tanıtmam gerekirse global ajanslar için düzenli olarak telifli görseller üretiyorum, iş dışında da spor, yeni yerler ve motor sürüşüyle ilgiliyim. Ayıracağım bütçe yüksek değil en azından bu yıl için, ama düzenli gelir olduğu için ödeme sorunu olmaz. İlgilenenler iletişim kurabilirler.


Kadın
24 Yaşında

ROZA

İZMİR / URLA | 3.5.2021 12:43:06 Tarihinde Eklendi.


Ev eşyalı 2 kedim var, mühendisim çalışıyorum, ödemelerde sıkıntı çıkarmayacak, sigara içmeyen, karşılıklı saygı ve mesafe içerisinde yaşayabileceğimiz, ortak alanlarda temiz davranacağımız bir ev arkadaşlığı aramaktayım


Erkek
23 Yaşında

ALİ KİLÜKEN

İZMİR / URLA | 14.4.2021 23:03:04 Tarihinde Eklendi.


23 yasindayim özel sektör çalışanıyım. Tertipli duzenliyimdir. Ay sonu maddi olarak sorun yaşamayacagim bı bayanla ev arkadaşı olmak istiyorum. Genelde daha tertipli düzenli olduğu için bayan arkadaş arıyorum.


Erkek
33 Yaşında

HALİT CAN SUN

İZMİR / URLA | 4.3.2021 22:53:50 Tarihinde Eklendi.


Müstakil, bahçeli, teraslı evime ev arkadaşı arıyorum, evcil hayvanı olabilir, sigara içmeyen, lütfen düzenli ve uyumlu kişiler yazsın, kira 1250tl dir. Girerken 1250tl de depozit istiyorum.


Kadın
27 Yaşında

PELİN

İZMİR / URLA | 25.2.2021 00:06:28 Tarihinde Eklendi.


merhaba. iyte öğrencisiyim. okula gitmem gerek fakat kalacak yer bulamıyorum. alkol ve sigaram yok. düzenliyim. ev arkadaşı arayan bayanlar, urla ve oraya yakın yerler de olablir ulaşırsa sevinirim. çok acil


Erkek
37 Yaşında

MUSTAFA

İZMİR / URLA | 6.1.2021 17:07:21 Tarihinde Eklendi.


URLA'DA BULUNAN BAHÇELİ EVİME BAYAN EV ARKADAŞI ARIYORUM ÇOCUKLU OLABİLİR


Erkek
36 Yaşında

MEHMET ÇUHADAR

İZMİR / URLA | 14.2.2020 15:23:06 Tarihinde Eklendi.


1250 tl kira 3 e bölünecek. Ev 3+1. Ev Urla merkezde. Bana dönüş mesaj olarak olursa sevinirim.


ÜYE GİRİŞİ


Henüz bir üyeliğin yoksa hemen, Üye Ol

ÜYE OL

Lütfen Size Uygun Üyelik Tipini Seçiniz.

Zaten üyeyim diyorsan, Giriş Yap